Екран, що відображає удари серця

Екран, що відображає удари серця

Система, що відображає удари серця - це невеличкий бокс, який складається з екрану (де відображається ритм серцебиття) та чотирьох ручок, які мають певні положення. Система починає бути активною після того, як гравці вставляють флешку в USB-роз'єм. 

Положення ручок - це шлях до пошуку вірного коду. Обертаючи ручку учасники встановлюють кількість ударів серця. Це може бути один, два чи три удари відповідно до положення. Коли правильна послідовність буде введена - спрацює реле і електромагніт розблокується.

 

У квест-кімнатах екран, що відображає удари серця є практичним та цікавим засобом. Система проста у використанні та підключенні, не займає багато місця, але ускладнює пошук виходу з кімнати для учасників. 

Після знаходження правильної комбінації варто лише збити код, щоб знову заблокувати магніт. Механізм підключається за допомогою двох самозажимних клем. Система підключається до 5 вольт, магніт (навантаження) до 12.

В процесі замовлення обговорюються Ваші індивідуальні пропозиції щодо доповнення чи удосконалення механізму при потребі.