Кодова друкарська машинка

Друкарська машинка допомагає створити загадкову атмосферу будь-якій квест-кімнаті. Ви можете задати унікальну комбінацію з допомогою клавіш на машинці. Учасникам доведеться потрудитись над розв'язком задачі, щоб розгадати заданий код, так як шанси на вгадування мінімальні, можливих комбінацій є понад десять мільйонів. 

Друкарська машинка є не лише естетичним доповненням квест-кімнати, але й ефективним засобом під'єднання до магніту, світла та іншої електроніки. З допомогою клавіш можна ускладнити та урізноманітнити завдання для учасників квесту. Завдяки цифрам і буквам ми можемо створити абсолютно унікальну комбінацію шифру. Ця машинка є чудовим приладом в етапах проходження випробувань.

 

Окрім цього, в даному пристрої передбачена система автоматичного оновлення. Ви самі можете задавати бажаний часовий інтервал перезапуску механізму. Така функція звільняє від потреби постійного нагляду за апаратом та додає зручності та надійності у процесі роботи. У своїй роботі ми слідуємо індивідуальному підходу з кожним клієнтом і надаємо пристрою необхідні функції в залежності від запиту.

У вартість входить безпосередньо друкарська машинка, блок живлення, магніт та інші допоміжні засоби. Механізм працює автоматизовано та надійно, вам лиш потрібно під'єднати машинку до розетки.