Про Ардуіно

В облаштуванні квест-кімнат, в системах такі як кодові панелі, телефонні прилади та сейфові системи і т. д, останнім часом активно використовується платформа Arduino (Ардуіно).

Ардуіно - це невелика плата, в яку вбудований процесор і контакти, до яких можна підключати різноманітні прості і складні пристрої - сенсорні датчики, динаміки, мотори, лампи, роутери, світлодіоди, індикатори, діоди, кодові панелі, mp3 модулі, модулі бездротової комунікації і різноманіття інших модулів. Після чого до контролера пишеться програмна складова, яка керує логікою пристрою. В результаті чого виходить цікавий і унікальний пристрій.

 

 

Arduino можна запрограмувати для вирішення будь-яких завдань, перетворивши його на повноцінний електронний пристрій, призначення якого може бути різноманітним, в залежності від потреб і побажань.

Ця платформа є найпопулярнішою серед систем “Розумний дім” і Різного роду квестів , особливо, у реалізації живих квестів, саме тому ми також з нею працюємо.

 

 

Ардуіно має безліч переваг , серед них виділимо:

  • Відносно низьку вартість компонентів
  • Безліч готових модулів з якими можна працювати одразу
  • Надійність в роботі
  • Знайти і купити плату чи сумісні елементи - не проблема

До недоліків можна віднести:

  • Необхідність мати навики роботи з платою
  • Потребує програмування

При реалізації квестів в реальності все частіше користуються програмованим мікроконтролером Ардуіно. Розробники квестів вдаються до тих найширших можливостей, які може дати плата Arduino, адже за допомогою спеціально написаних програм можна втілити в життя будь-яку задумку і реалізувати різні завдання.