Головна

 

Створення сценаріїв

Написання сценаріїв для квестів типу "вибратися з кімнати" і інших квестів в реальності. Ви можете купити готовий сценарій або зробити індивідуальне замовлення, ми створимо Ваш унікальний сценарій квесту враховуючи всі побажання. 

Написання готових сценаріїв

Електроніка для квест кімнат, Програмування ардуіно

Розробка систем

Програмування та реалізація систем на базі плат власного виробництва, а також плат сімейства Ардуіно (Arduino Uno, Arduino nano, Arduino mega і т.д.) від простих кодових панелей, та телефонів на кодову комбінацію до складних систем керування всім квестом

Сценарії

Враховуємо усі нюанси для розробки успішної квест-кімнати в реальності: приміщення, тематика, сценарій, завдання, системи, декорації та бюджет.

Системи

Програмуємо системи на основі плат власного виробництва, використовуючи магніти, геркони, реле та інші датчики на різні фізичні явища: тепло, холод, світло, воду, дію магніту та багато іншого.

Реалізація з відеоінструкцією

Маємо справу із практичним застосуванням своїх сценаріїв та систем, тому краще розуміємо усі можливості при їх реалізації, надаємо відповідні поради та рекомендації, а також детальне відео із інструкцією по підключенню.

Побажання клієнта

Розробляємо системи та сценарії в залежності від побажань клієнта, враховуючи популярні теми, досліджуючи відомі книги та фільми різних жанрів, ігри, мистецтво, культуру та історію.

Складність

Створюємо сценарії легкої, середньої та високої складності, які складаються з оригінальних тематичних завдань, паралельних ліній, можуть містити в собі несподівані повороти подій.

Терміни

Виконуємо замовлення якісно та в короткі терміни, використовуючи лише надійні механізми та датчики, неодноразово протестовані та перевірені.

Наші клієнти

Urban Hotel
X-room
Escape Quest
HomeHostels