программування для квест кімнат

Програмування Arduino

 

Мікроконроллери для квест-кімнат

Мікроконтролер Arduino можна підключити фактично до будь-якого приладу і запрограмувати на потрібну дію. Найчастіше Ардуіно використовують в простих системах, наприклад, для контролю вмикання/вимикання механізмів, для покращення роботи вже існуючих приладів, для автоматизації теплиць та ряду інших завдань.

 

Проекти на основі контролера Ардуіно можуть бути абсолютно різноманітними, починаючи від програмування одного пристрою і закінчуючи цілими системами з приборів, які контролюються однією платою.

 

Плату Ардуіно використовують в системах «Розумний дім», де програмі підпорядковуються освітлення, вентиляція, побутові прибори, системи безпеки, дверні замки, сигналізація, динаміки та інші прилади.

 

На даний час в Україні існує багато  інтернет-магазинів, де можна купити плату, і ціна, порівняно з можливостями, дуже приємна.

 

Також, щоб працювати із платою Arduino, необхідно мати певні знання із програмування та роботи електроніки.

 

Наша команда працює із мікроконтролерами сімейства Arduino вже більше 2-х років. Ми програмуємо системи різної складності для квест-кімнат в реальності, використовуючи в них різноманітні датчики та прилади.

 

 

Готові системи для квест кімнат

Ми пропонуємо системи для квест-кімнат в режимі реального часу, починаючи від простих систем з магнітами, геконами та реле, і закінчуючи складними системами, які можуть повністю керувати всією кімнатою, а також відслідковувати прогрес гравців у всіх завданнях.

 

Створюючи системи для квест-кімнат в реальності, ми використовуємо лише якісні механізми та датчики, неодноразово протестовані та перевірені. Наші системи є оригінальними і неповторними, вони розробляються спеціально під конкретну квест-кімнату.

 

Окрім цього, ми розробляємо та програмуємо плати Ардуіно з вашим функціоналом. Від керування системою освітлення до повної системи «Розумний будинок».

 

Наші системи невеликі та компактні, тому вони легко ховаються будь-де в кімнаті і не займають багато місця.

 

В своїх системах, окрім запрограмованого мікроконтролера, який може керувати одночасно кількома механізмами, ми використовуємо також магніти, геркони, реле та інші датчики як вводу, так і виводу інформації. Наші датчики можуть реагувати на температуру, світло, дотик та інші фізичні явища.

 

До готової системи ми надаємо відео із детальними інструкціями по встановленню.

 

© 2019 Все права защищены.