Ардуіно для квест кімнат

Про Ардуіно

 

Платформа

В облаштуванні квест-кімнат, в системах такі як кодові панелі, телефонні прилади та сейфові системи і т. д, останнім часом активно використовується платформа Arduino (Ардуіно).

 

Ардуіно - це невелика плата, в яку вбудований процесор і контакти, до яких можна підключати різноманітні прості і складні пристрої - сенсорні датчики, динаміки, мотори, лампи, роутери, світлодіоди, індикатори, діоди, кодові панелі, mp3 модулі, модулі бездротової комунікації і різноманіття інших модулів. Після чого до контролера пишеться програмна складова, яка керує логікою пристрою. В результаті чого виходить цікавий і унікальний пристрій.

 

Програмування

Arduino можна запрограмувати для вирішення будь-яких завдань, перетворивши його на повноцінний електронний пристрій, призначення якого може бути різноманітним, в залежності від потреб і побажань.

 

Ця платформа є найпопулярнішою серед систем “Розумний дім” і Різного роду квестів , особливо, у реалізації живих квестів, саме тому ми також з нею працюємо.

 

Переваги

Ардуіно має безліч переваг , серед них виділимо:

 

Відносно низьку вартість компонентів

Безліч готових модулів з якими можна працювати одразу

Надійність в роботі

Знайти і купити плату чи сумісні елементи - не проблема

До недоліків можна віднести:

 

Необхідність мати навики роботи з платою

Потребує програмування

При реалізації квестів в реальності все частіше користуються програмованим мікроконтролером Ардуіно. Розробники квестів вдаються до тих найширших можливостей, які може дати плата Arduino, адже за допомогою спеціально написаних програм можна втілити в життя будь-яку задумку і реалізувати різні завдання.

 

© 2019 Все права защищены.