Готові рішення для КВЕСТІВ

Системи призначені для різного роду завдань та можуть виконувати різні дії, наприклад: відкривання/закривання дверей або схованки, вмикання/вимикання приладів або світла, програвання звуку та багато інших. Їхні цілі та вигляд залежать від потрібного Вам завдання.

 

Якщо у Вас вже є готове завдання, але не вистачає електронної складової, ми можемо запропонувати Вам варіанти її реалізації, так як за допомогою мікроконтролера, відповідних знань і нестандартного мислення можна втілити будь-яку ідею.

Можливі складові, якими ми можемо Вас забезпечити:

 

дисковий телефон

кнопковий телефон

кодова панель

комп’ютерна клавіатура

таймер відліку часу

розроблена нами плата,яка однаково працює з напругою в 5, 12 або 24 Вольт.

реле, магніти, датчики, магнітні замки (60-500 кг) та інше.

Система з магнітними датчиками та дальноміром підходить для квест-кімнат різноманітної тематики.

У квест-кімнатах екран, що відображає удари серця є практичним та цікавим засобом.

Система складається з Led-панелі з RFID-модулем та RFID-міток. З її допомогою можна оригінально замаскувати підказку чи код для розв'язку завдань.

 

Система із дверною ручкою

Система із дверною ручкою допомагає створити цікаві завдання для квестів у реальному часі.

 

Система, що спрацьовує від присутності тіла біля неї

Два датчики фіксують присутність тіла та передають сигнал системі. В результаті спрацьовує потрібний Вам пристрій.

Система серцебиття дозволяє зробити завдання в квест-кімнатах оригінальними та інтригуючими. Механізм просто підключається і ефективно працює.

 

Система кодового замка Ротор

Ця система працює за допомогою блоку живлення, який підключається для отримання струму. Також є вихід на 12 Вольт для підключення потрібного Вам пристрою (електромагніт, звуковий механізм).

 

Система безпровідної комунікації на ІЧ сигналі

Найпопулярніше використовувати світлові механізми для ілюстрації роботи даної системи комунікації. З наближенням до приладу на 10 см починає відбуватись дія - затухання світла на лампочках, чи навпаки - яскравіше світіння

 

Система, що спрацьовує після підривання детонатора

Даний пристрій працює за рахунок передачі радіо-сигналу. З допомогою системи детонатор Ви можете під'єднувати електромагнітні прилади і не тільки

Ви можете під'єднувати дану систему для підключення до електромагніту чи світла. Після удару по системі відбувається певна дія - блимає лампочка чи лунає звукове сповіщення, наприклад

 

Кодова друкарська машинка

Друкарська машинка допомагає створити загадкову атмосферу у будь-якій квест-кімнаті. Ви можете задати унікальну комбінацію з допомогою клавіш на машинці.

 

Дисковий | Кнопковий телефон

Даний пристрій працює за рахунок передачі радіо-сигналу. З допомогою системи детонатор Ви можете під'єднувати електромагнітні прилади і не тільки

При набиранні правильної послідовності символів, спрацьовує механізм і відбувається потрібна Вам дія. Кількість символів і їх послідовність Ви задаєте самі.

Старт і зупинка таймера здійснюється за заданим Вами алгоритмом. Швидкість та тривалість відліку будь-яка, може змінюватися в залежності від ситуації

 

Символи, які проявляються в русі

Необхідно увімкнути прилад та привести в рух частину системи, щоб розгледіти обрані Вами символи. Розмір, колір та кількість символів може бути різною.

Система, яка реагує, коли гравець вдарив / стукнув по, або нахилив систему.

 

Будь-яка система, яка є у Вас в голові !

Маєте ідею?

 

Ми готові втілити її в життя!

 

© 2019 Все права защищены.