клавіатура для квест кімнат

Кодова панель | Клавіатура

 

 

Система

Кодова панель чи комп’ютерна клавіатура у живих квестах є дуже популярними елементами, особливо в кімнатах, які оснащені сучасною технікою та виконані в hi-techтематиці. Проте, якщо сценарій не передбачає зовнішнього вигляду панелі з кнопками, її можна легко заклеїти будь-якою картинкою із літерами, цифрами чи іншими знаками, які є важливими для проходження завдань.

 

Як кодова панель, так і комп’ютерна клавіатура вважаються дуже зручними для квесті-кімнат, бо вони складаються із великої кількості знаків, тому придумати потрібну комбінацію легко, а варіантів вводу, навпаки, є дуже багато, тому відсоток відгадування комбінації фактично рівний нулю.

 

Комбінація, яку потрібно ввести, є довільною – запрограмувати панель чи клавіатуру можна на будь-яку послідовність в залежності від того, якою вона повинна бути в конкретній квест-кімнаті.

 

 

 

Підключення

При набиранні правильної послідовності символів, спрацьовує механізм і відбувається потрібна Вам дія.

 

В комплектацію можуть входити, за бажанням, кодова панель чи комп’ютерна клавіатура, датчики, магніти, реле, електронні замки та ін. (в залежності від конкретного завдання). Розмір і зовнішній вигляд клавіатури може бути різноманітним.

 

© 2019 Все права защищены.